KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16253305
nr 1625 3305
Akvareller
2 st, orientaliska, 48x30 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 62x44 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:13:00
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)